Український стартап швидких мікропозик отримає 75 000 євро інвестицій

66

Український сервіс швидких мікропозик Taplend потрапив в акселеративну програму італійського банку Sella (Gruppo Banca Sella) – SellaLab. За умовами програми, команда пройде п’ятимісячну акселерацію в місті Б’єлла в П’ємонті і місячну програму в Фінтех-акселераторі Level39 в Лондоні. Також стартап отримає 75 000 євро інвестицій від банку. Повідомляє AIN.UA.

Сервіс покликаний вирішити дві проблеми позичальників: повільний процес отримання грошей і високі процентні ставки. За допомогою Taplend користувач може або позичити гроші у друзів зі списку контактів (телефонної книжки або Facebook), або взяти позику у банку через додаток на iPhone. У першому випадку транзакція проходить без будь-яких комісій. Якщо ж жоден з друзів не підтвердив запит про позику або позичив недостатню суму, додаток покаже користувачеві банківські пропозиції по мікрокредитах.

nv5

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Читайте за темою: Огляд ІТ-фестивалю DE:CODED 2016

Крім грошей та навчання, стартап отримає доступ до всіх API італійського банку, ліцензія якого дозволяє Taplend запустити сервіс в усіх країнах Європи, а також доступ до клієнтської бази Sella Bank. До слова, це – один з найстаріших і найбільш інноваційних банків Італії. Banca Sella був заснований в 1886 році, а в 2016-му ввів окремий Фінтех-напрямок, який розвиває у власному акселераторі SellaLab.

Сохранить

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.