Український стартап Petriek подбає про Вашого домашнього улюбленця

55

Більшість з нас, збираючись у відпустку або відрядження, думає над тим, кому доручити турботу про свого домашнього улюбленця. Саме для вирішення цієї проблеми був створений український стартап Petriek.

Його головна мета – об’єднати тих, хто тимчасово розлучається зі своїм улюбленцем, і тих, хто готовий взяти на себе турботу про нього.

nnnnn19

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Він дає користувачам можливість доручати своїх вихованців тільки перевіреним людям, в доброчесності яких сумніватися не доводиться. А все завдяки рейтинговій системі і можливості залишати відгуки про тих людей, з якими випала нагода співпрацювати. Наприклад, Ви завжди зможете подивитися, скільки замовлень виконала людина, що запропонувала Вам свої послуги і які відгуки залишили інші власники тварин.

Звичайно, для користування сервісом необхідна, в першу чергу, реєстрація. Передбачається, що займати вона буде зовсім небагато часу, проте по її завершенню Вам стане доступна контактна інформація всіх інших зареєстрованих користувачів. У підсумку Ви навіть зможете звернутися до будь-якого з них з проханням підтвердити або спростувати той чи інший відгук.

nnnnn20

До речі, зацікавити сервіс може не тільки власників тварин та людей, готових тимчасово подбати про чужих вихованців. Приверне він також увагу і тих, хто займається продажем товарів для тварин та пропонує відповідний набір послуг. Передбачається, що з часом можна буде створювати тематичні групи для обговорення, які зможуть виступати в якості торговельних майданчиків.

Читайте за темою: Наскільки український ІТ сектор є привабливим для іноземних інвесторів?

На сьогодні Petriek все ще знаходиться на стадії розробки. Проте на сайті можна залишити свою електрону адресу, а тому при запуску сервісу Ви моментально отримаєте відповідне повідомлення. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.