Український ресторан в Чикаго готовий до відкриття

93

На 9 червня в Чикаго запланована чудова подія – відкриття українського ресторану «Тризуб». Його засновником є український лікар Мирон Левицький. Розташований заклад в сучасному 4-поверховому багатоквартирному будинку на південно-західному розі вулиць Чикаго і Левітт. Ресторан не можливо не помітити, адже його фасад прикрашає великий тризуб.

У ресторані – 70 місць, які можна бронювати для приватних вечірок. Також є більш неформальна зона, для прихильників швидкого харчування.

Кухня ресторану буде домашньою, з традиційними українськими стравами, яким власник та персонал ресторану придумали креативні назви, повідомляє dnainfo.com. Зокрема, скуштувати можна такі цікавинки як свинячий гамбургер від мами Гени, шніцель тітки Нусі, тарілка ковбаси від Дмитра.

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Брелок “Тризуб”

Власник ресторану ставить собі за мету познайомити усіх охочих з українською кухнею, а ресторан позиціонує як вікно до України.

Займається Мирон Левицький і благодійністю: відвідує Україну з гуманітарними медичними місіями, надає безкоштовні офтальмологічні послуги, проводить операції.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.