Український АН-178 вразив глядачів на авіасалоні в Берліні

80

6 червня 2016р. багатоцільовий транспортний літак ‪‎АН178 повернувся до Києва після участі в міжнародному авіакосмічному салоні Berlin Air Show ILA-2016. На летовищі Шонефільд у Берліні сорок країн світу представили свої розробки, проте український близькомагістральний військово-транспортний літак викликав справжній ажіотаж. Про це повідомляє прес-служба «Антонов».

Протягом чотирьох днів виставки літак виконував видовищні демонстраційні польоти. Літак відвідали представники експлуатантів авіаційної техніки, державних структур, компаній-постачальників авіаційної галузі різних країн світу.

ghfhgdj

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Художня лялька

Набір намисто і сережки темносинього кольору

fgd

АН-178 – це літак, який поки що існує в єдиному екземплярі та проходить етап сертифікації. Він втілює в собі останні досягнення найсучасніших систем управління, електронної авіоніки, відповідає всім сучасним вимогам. Літак економніший і розвиває більшу швидкість, ніж літаки в такому ж спектрі (на міжнародному ринку український лайнер займає нішу між американським С-130 та європейськими З-27 та З-295). До переваг транспортника відносяться і його габарити, що дозволяють розмістити в кабіні два морських контейнери, вантаж вагою від 15 до 18 тонн. Літак може використовуватися як для цивільної авіації, так і на службі у військово-повітряних силах.

Читайте за темою: «Мрія» у Австралії: тисячі людей прийшли подивитися на український літак

Фахівці ДП «Антонов» провели низку зустрічей та переговорів, спрямованих на розширення міжнародного співробітництва при виробництві літаків «Антонов» та створення їх нових варіантів. Виробники орієнтуються на ринки Європи та Азії. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.