Global Ukraine

Українка підкорила іспанців своїм співом

39

Представники молодого покоління українців у Іспанії здобувають кар’єру, позиціонуючи свій шлях –  через терни до зірок… Такий випадок львів’янки Ольги Вийтів, що цьогоріч завершила магістерську програму Вищої валенсійської музичної консерваторії (фрагмент випускного концерту є на відео).

Характерно, що Ольга Вийтів вже має завершені магістерські студії в Україні, в ЛНУ ім. Івана Франка, де після здобуття першої вищої освіти залишилася на викладацький посаді філолога до, власне, моменту рішення продовжити своє навчання тут, в Іспанії, країні перебування батьків.

Слід віддати належне творчим та громадським успіхам Олі на просторах іспанської провінції Валенсія. За останній період її видатні вокальні дані не лише високо оцінювалися за місцем навчання та творчої практики, але й на українських благодійних концертах для іспанців у Валенсії та околицях, організованих Ong España-Ucrania Por la Paz, де Ольга була ведучою та однією із виконавців.

Українські кола Валенсії люблять та шанують її. У серпні 2015 р. Ольга Вийтів представляла українську молодь Іспанії на Форумі Української молоді діаспори в Одесі. Вітаємо нового магістра оперного вокалу та бажаємо їй життєвого та творчого щастя!

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.