Українка отримала престижну премію завдяки своєму медичному винаходу

43

Українка Івонна Думанян отримала престижну стипендію Пітера Тіля (The Thiel Fellowship) завдяки своєму спортивному винаходу SmartStrides – переносному пристрою, що вміє передбачати можливість травм для спортсменів. Про це повідомляє Укрінформ.

ol

Пристрій виглядає як гнучка пластина з сенсорами, які збирають та аналізують дані про рух людини з метою запобігання травм. Цей винахід стане надзвичайно корисним як для професійних спортсменів, так і для любителів активного відпочинку та усіх, хто займається фізичними навантаженнями та тримає себе у тонусі.

Футболка

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Івонна Думанян зараз є співзасновником і CEO стартапа BioMetrix, який і розробляє SmartStrides. Дівчина вирішила зайнятися такою розробкою, оскільки сама любить займатися спортом та часто зіштовхується з можливістю отримати травми.

Родом з Херсона, вона зараз живе в США і вчиться в університеті Дюка. Розмір стипендії, яку отримала Івонна склав $100 тис. Цього року заявки подали понад 6000 чоловік, а відібрані з них були 29.

Стипендію Пітера Тіля щороку видають тим молодим людям, які хочуть не витрачати час в коледжах, а займатися реалізацією своєї ідеї, будь-то бізнес або дослідження.

Читайте за темою: Наскільки український ІТ сектор є привабливим для іноземних інвесторів?

Дану стипендію запустили в 2011 році, щоб перевірити просту тезу: коледж – не єдиний шлях для молодої людини, особливо якщо вона хоче створювати щось нове. Цю тезу вдалося довести багатьом випускникам стипендіальної програми. За внутрішніми даними, компанії, створені випускниками програми, зараз коштують понад $1,4 млрд.

Сохранить

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.