Українка отримала «Оскар» у промисловому дизайні

91

Кумедні бульдоги і стильний мерехтливий бублик – так нетривіально виглядають портативні блутуз-колонки, які 32-річна харків’янка Катерина Соколова розробила для французької компанії Jarre Technologies. Власником компанії є один з піонерів електронної музики, відомий французький музикант Жан-Мішель Жарр.

Шість років тому Катерина виклала свої роботи на сайті behance – ресурс для художників і дизайнерів, на якому роботодавці шукають працівників.

no7

Художня лялька

Футболка

Набір намисто і сережки темносинього кольору

 «Я розмістила своє портфоліо і концепт навушників з блутуз-гарнітурою – проект брав участь в європейському конкурсі, але не переміг. І несподівано журналісти різних світових видань передрукували мою роботу. На одному зі спеціалізованих сайтів мої навушники побачили представники компанії і запропонували співпрацювати», – розповідає Катерина.

Через півроку роботи дизайнер познайомилася і з власником бренду.

no8

Однією з найвідоміших моделей, яку Соколова розробила для Jarre Technologies, стала блутуз-колонка AeroTwist. Портативний виріб, вагою не більше 1 кг, схожий на блискучий бублик, який легко змінює форму і видає дуже потужний і кристально чистий звук. Колонка так сподобалася європейським шанувальникам сучасного мистецтва, що Катерину нагородили однією з найпрестижніших нагород у промисловому дизайні Red Dot Design Award 2015, повідомляє UAPOST.

no9

no10

Утім, на дизайні електроніки Соколова вирішила не зупинятися. Дівчина почала співпрацювати з французькою компанією Forestier, яка спеціалізується на освітленні, і вже презентувала колекцію ламп з українськими етнічними мотивами.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.