Ukraїner – проект, який відкриє Україну по-новому

62

В Україні стартує новий медіа-проект про географію і людей – Ukraїner. Новий медіа-проект розповість про географію і людей, а також про найкрасивіші та маловідомі туристам маршрути.

Перша антропологічно-етнографічна експедиція триватиме півтора року і охопить чотирнадцять українських етнічних земель — від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії.

nv4

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Брелок “Тризуб”

«Зазвичай, наша держава опиняється у фокусі світових ЗМІ через політичні та економічні проблеми, війну чи природні катаклізми. На противагу, та невелика кількість іноземців, що приїздять до України, описують її зовсім не так, як це роблять українські ЗМІ. Сторонньому оку Україна відкривається несподіваною, цікавою, непередбачуваною і кольоровою. Але якою бачать свою країну самі українці? Чому, повертаючись з-за кордону, в першу чергу вони звертають увагу на сірість, негатив, неввічливість та грубість великих міст. Можливо, тому що медійно Україна для самих українців не виглядає добре? Для того, аби це змінити, ми започатковуємо Ukraїner — новий медіа-проект, який має на меті шляхом ретельних досліджень зрозуміти і сформулювати те, ким ми є», – зазначають творці проекту на своїй Facebook строрінці.

Читайте за темою: 10 маловідомих українських художників зі світовими іменами, які нам варто знати

За словами творців проекту, Ukraїner цікаво розповідатиме пізнавальні історії про віддалені куточки, людей, мистецтво та їжу. Крім того, за результатами експедиції планують створити сучасні путівники Україною декількома мовами.

Сохранить

Сохранить

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.