У Львові українці з цілого світу зійдуться в танці з нагоди 25-тої річниці української Незалежності

69

Цьогоріч Львів прийме унікальний фестиваль – International Ukrainian Dance & Culture Festival (1-ий Міжнародний фестиваль українського танцю та культури). Колективи українського танцю та пісні зустрінуться на одній сцені, щоби відсвяткувати важливі дати в українській історії – 25 років Незалежності України та 125 років від початку українського еміграційного руху.

Мета фестивалю – презентація українського танцю, музики й пісні з усіх куточків світу, де проживають українці.

«Зважаючи на великий ентузіазм та бажання колективів регулярно приїжджати в Україну, як заради виступів та навчальних семінарів, так і задля відвідання різних міст, є надія, що фестиваль стане щорічною подією та приєднається до багатої «фестивальної родини» Львова», – зазначають організатори.

Серія скульптур «Дерево Життя»

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Впродовж багатьох років українська діаспора з цілого світу докладала чимало зусиль й коштів для посильної допомоги Україні у найскрутніший час її боротьби за справжню Незалежність.

Для багатьох представників української діаспори саме українська культура, танець та пісня є тими універсальними засобами єднання різних поколінь та  національної ідентифікації.

Читайте за темою: Решетилівські гобелени від Ольги Пілюгіної – диво народного мистецтва України

Фестиваль буде проходити у Львові 15-18 липня 2016 року. У рамках фестивалю також заплановано низку майстер-класів із українського танцю та співу для колективів-учасників. Учасники — колективи українського танцю «Вітер» (Едмонтон, Канада), «Атабаска» (Атабаска, Канада), «Поділля» (Манчестер, Велика Британія), «Брати-козаки» (Мельбурн, Австралія), «Славутич» (Кременчук, Україна) й інші.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.