У Білорусії вилучають з продажу глобуси, на яких Крим – російський

56

У могильовських магазинах позникали з продажу і магазинних вітрин глобуси, на яких було вказано, що Крим – частина Росії. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Ініціатором цього став перший заступник голови білоруської соціал-демократичної партії «Громада» Ігор Борисов. Він вимагав припинити продаж таких глобусів, оскільки це суперечить офіційній позиції держави.

В результаті Управління торгівлі та послуг Могильовського облвиконкому «рекомендувало міським суб’єктам торгівлі уникати продажу політичних карт світу і глобусів, на яких територіальна приналежність Криму відрізняється від загальновизнаної світовою спільнотою».

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Художня лялька

Сам Ігор Борисов вважає такі дії влади адекватною реакцією та свідченням можливості знаходження консенсусу та взаємопорозуміння.

Майже всі книгарні в Могильові керуються акціонерним товариством «Могілевсоюзпечать». У цих магазинах і прибрали з продажу «провокаційну продукцію». Проте вони ще залишилися на прилавках комерційних магазинів, але політик переконаний, що не потрібно припиняти зусилля.

Глобус з «російським Кримом», виготовлений польською фірмою «ZACHEM-GŁOWALA», керівництво якої хоч і не підтримує анексію Криму, проте не хоче втратити російський ринок.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.