Suссess stories: український гурт – на одному з найпопулярніших світових фестивалів

47

Легендарний фестиваль Glastonbury (який ще часто називають «британським Вудстоком» та який є однією із найважливіших музичних подій року) розпочався в Великій Британії та зібрав десятки тисяч відвідувачів. І першими українськими виконавцями, які виступили на цьому фестивалі, стала група «Даха Браха». В фестивалі також братимуть участь такі виконавці як Coldplay, Адель, Muse, Джеймс Блейк, PJ Harvey, про це повідомляє Vogue.

Українські музиканти виступатимуть на WEST HOLTS STAGE разом з Underworld, James Blake, Roisin Murphy. Марко Галаневич розповів, що на цей фестиваль групу запросили ще два роки тому, проте приїзд «Дахи Брахи» на фестиваль став можливим лише після того, як були скориговані умови виступу, які не влаштовували виконавців.

А в четвер квартет відіграв клубний концерт у Лондоні – усі квитки вже традиційно були продані задовго до того. Загалом, варто зазначити, що «Даха Браха» проводить дуже багато закордонних концертів, лише за 2015 рік вони взяли участь в таких фестивалях як Womad, WOMADelaide, WOMEX, Sziget, Fusion, GlobalFEST, Helsinki Festival, Med, Mundial, Oslo World Music Festival, Pohoda, Rudolstadt, Cinars, Dublin World Music Festival, Ethno Port.

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Читайте за темою: Найпопулярніші українські закордонні культурні івенти

Композиції гурту характеризуються своєю експресивністю, щирістю та відвертістю і все це на фоні скреготу жорнових каменів сучасного суспільства. Вони апелюють до первинного та підсвідомого. Саме за це їх і полюбили закордонні слухачі.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.