Success stories українців: весільна сукня української дизайнерки зачарувала італійців

89

Заможна італійка, готуючись до найважливішого дня – власного весілля, вирішила замовити сукню в української дизайнерки з Івано-Франківська Tanya Grig.

Пані Тетяна розповідає, що замовлення було досить складним: сукня мала кількаметровий шлейф та потребувала оздоблення камінням Swarowski, бісером, склярусом. Але така робота була не марною – гості та приятелі нареченої були зачаровані неймовірною красою сукні, її витонченістю та елегантністю.

df7

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Художня лялька

Серія скульптур «Дерево Життя»

Торгова марка Tanya Grig хоч і є досить молодою (марка була створена у 1999 році в Івано-Франківську) та все ж уже користується популярністю. Основним напрямком є створення цікавих, стильних весільних нарядів, які поєднують традиційні, класичні і нестандартні дизайнерські рішення.

Сукні цієї торгової марки були представлені на таких показах та виставках як European Bridal Week (Німеччина), White Gallery (Лондон), The Harrogate Bridal Show (Велика Британія).  «Зараз готуємося до виставки Interbride в Дюссердольфі, яка буде проходити 25-27 червня», – розповіла дизайнер.

Читайте за темою: Прикраси ужгородської журналістки покорили увесь світ (фоторепортаж)

У планах на майбутнє – розширення географії марки. Дизайнери зазначають, що прагнуть не лише  відповідати високим стандартам весільної моди, а й постійно піднімати планку, радуючи клієнтів.


Сохранить

Сохранить

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.