Стартував конкурс «AGRO CHALLENGE»

42

За підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства  України та ініціативного бізнес-середовища у червні 2016 року стартував Всеукраїнський конкурс проектів у агросфері «AGRO CHALLENGE». Відтак в українських аграріїв та ІТ-компаній сьогодні з’явився шанс створити унікальний бренд України як постачальника не тільки якісної сільськогосподарської продукції, а й ефективних технологічних рішень для аграрного сектору.

Мета конкурсу – заохочення талановитої молоді, яка володіє підприємницьким талантом, відбір перспективних інноваційних проектів, сприяння у їх комерціалізації, створенні стартапів і виведення на внутрішній та зовнішній ринки.

Програма «AGRO CHALLENGE» включає декілька етапів підготовки проектів: відбір, навчання, нетворкінг, консалтинг від лідерів галузі (аграріїв, науковців та бізнесменів), зустрічі однодумців, цілодобову підтримку у період проведення конкурсу (з червня по листопад).

Сукня довга пряма “Геометрія”

Брелок “Тризуб”

Футболка

Ключова особливість та відмінність «AGRO CHALLENGE» від інших проектів у агросфері (стартапів, хабів, конференцій) — виявлення реальних проблем та задач агрокомпаній, підготовка та презентація відповідних технологічних рішень, експертиза проектів на актуальність та перспективність з боку фахівців агробізнесу, впровадження інновацій, імпортозаміщення сучасних технологій.

Читайте за темою: Український бізнес на закордонних ринках: державні та громадські ініціативи

До участі у проекті вже приєдналися такі відомі компанії як Intel, Ciklum, «Астарта-Київ», «Сварог-Вест-Груп», AgroGeneration, Kernel, Nestle, Danone та інші.

Заявку на участь у Всеукраїнському конкурсі проектів у агросфері «AGRO CHALLENGE» можна подати на сайті конкурсу до 15 липня включно.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.