Global Ukraine

Що посмакувати: літні гастрономічні фестивалі в Україні

91

Автор: Марта Дьомочко, редактор Global Ukraine News

Літо – це пора не лише музичних розваг та активного відпочинку. Для любителів смачно поїсти теж знайдеться чимало цікавих подій. Гастрономічні фестивалі стають все частішими та мають чітке тематичне забарвлення. Вони відкривають різноманіття смаків української кухні: як традиційної, так і більш сучасної, ламаючи стереотипи, що українська кухня – це лише вареники, борщ та галушки.

Українські гастрономічні фестивалі познайомлять всіх охочих з українськими стравами, приємно здивують навіть найбільш прискіпливих гурманів, а також, завдяки частим майстер-класам, навчать Вас секретів української кулінарії.

Пропонуємо Вам добірку кількох найяскравіших українських літніх гастрономічних фестивалів, відвідавши які Ви перетворите звичайний день у свято для всієї родини чи дружньої компанії.

Фестиваль ріплянки на Закарпатті

jhgfdjhgfds

У третю суботу червня щороку на території села Колочава (Закарпатська область) відбувається традиційний гастрономічний фестиваль ріплянки, яку тут готують по-різному: з грибами, сметаною, шкварками, бринзою, вурдою. Ріплянка – це традиційна страва жителів Колочави. Це золотисте картопляне пюре («мняцкана ріпа») у перемішку з кукурудзяним борошном і манною кашею, іншими складовими (які є таємницями кожної кухарки), приправлене маслом і сметаною, готується кожною ґаздинею за власним рецептом. Обов’язковим доповненням страви служить фріга – гаряча овеча бринза з шкварками і підлива з м’ясом або грибами. Варять ріплянку на повільному вогні у чавунній каструлі, часто помішуючи дерев’яною палкою (токаняником).

Читати за темою: Український фестиваль на Манхеттені – справжнє свято української культури

Перший в Україні фестиваль ріплянки відбувся у 2013 році на просторах Тереблянської долини у селищі Колочава, яке нині визнається майже всіма своєрідним центром найліпшого приготування ріплянки серед навколишніх населених пунктів. А проводиться фестиваль в колоритній місцевості – музейному комплексі «Старе село». Фестиваль має благодійну складову: всі виручені кошти від оренди місць на території музею та додаткові збори організатори перераховують на потреби Закарпатському батальйону в зоні АТО.

Але щороку фестиваль розширюється. Тепер крім колочавців, до участі в ньому запрошені майстрині з приготування ріплянки з навколишніх сіл Тереблянської долини – Вільшан, Міжгір’я, Негрівця, Німецької Мокрої, Руської Мокрої, Синевира та Синевирської Поляни. Для охочих навчитися готувати ріплянку досвідчені кухарки проведуть майстер-клас із детальним роз’ясненням особливостей приготування оригінальної страви.

Читати далі

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.