Сенсаційне відкриття: українець створив пристрій, який оберігає інфраструктуру від землетрусів

38

25-річний випускник Миколаївського будівельного коледжу Артур Апостолів приїхав вчитися в США і сконструював геніальний винахід, що вирішує величезну проблему. Про це повідомляє niklife.com.

Це – пристрій SmartRock, який дозволяє вимірювати найменші зміни в русі частинок ґрунту в просторі під впливом зовнішніх факторів, наприклад, під час землетрусів, повеней, каменепадів і т.д. Показання записуються на внутрішній накопичувач. Така інформація необхідна при проектуванні будь-яких конструкцій (мостів, будинків) в потенційно небезпечних регіонах.

Ідея винаходу належить одному з професорів згаданого вище університету. Артур зробив власний пристрій для реалізації цієї ідеї.

Сукня довга пряма “Геометрія”

Футболка

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

«Мій пристрій має розмір 2,5 см, – розповідає молодий винахідник. – SmartRock передає вже оброблені свідчення прямо на комп’ютер двома натисканнями на кнопку. Інформація зберігається на карту пам’яті, після чого її можна підключити до комп’ютера і скопіювати, передати по Wi-Fi, можна навіть в режимі реального часу. Ніяких додаткових програм не потрібно – інформація готова до використання. Більш того, SmartRock збирає інформацію не тільки про прискорення, але також про орієнтацію в просторі і робить це швидше». 

Читайте за темою: Огляд ІТ-фестивалю DE:CODED 2016

За словами молодого вченого, потенціал пристрою величезний, а різноманітність сфер застосування не обмежена. Що стосується собівартості SmartRock – він коштує недорого. Артур витратив на запчастини близько $ 100.

Зараз хлопець закінчує магістратуру в Нью-Гемпширському університеті за фахом цивільне будівництво та підробляє молодшим викладачем в своєму вузі. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.