Романтик зі Львова змусив говорити українською весь світ

90

Українська мова — наймелодійніша і найбарвистіша у світі! Вона – багата, ніжна й ласкава, мудра, доброзичлива, глибокодумна, чиста, правдива та щира, а особливо коли нею говорить кохання!

Юрій Шивала організував незвичайне та найромантичніше освідчення для своєї дівчини. Він змусив людей з 31-єї країни світу, на усіх континентах, заговорити українською мовою для того, щоб розповісти наскільки сильне його кохання до неї!

Як розповідає хлопець, планувати освідчення почав практично у перші тижні знайомства. Шукав оригінальну ідею на просторах інтернету, проте повторюватись йому не хотілося, тому зрозумів, що потрібно придумати щось своє, неповторне.

Художня лялька

Футболка

Брелок “Тризуб”

Юрій живе у Львові, працює ведучим різноманітних заходів, є вокалістом музичного гурту «Хочу ЩЕ!» та громадсько-політичним діячем, а також дуже любить подорожувати. Оскільки Юра мандрівник і людина творча, то так йому і прийшла ідея: написати неймовірно красиве зізнання у коханні та попросити людей з 31-єї країни світу сказати його українською. Ще йому дуже хотілось залучити людей з усіх континентів, включаючи Антарктиду. Якраз вийти на контакт з полярниками було найважче, оскільки там існують деякі проблеми з інтернетом і переслати файл з відео можуть ті полярники, які покидають континент на ротацію.

«Ще він розказував, було весело вчити усіх говорити українською. Декому, як от польці, сербу, грузину це вдавалося легко, а декому, – ісландцю, ґренландці, тайці – не дуже. Він записував текст на диктофон, робив транскрипцію і надсилав необхідні файли усім учасникам проекту. Реалізовував ідею три місяці. Використовував свої контакти з подорожей, адже встиг побувати у 26 країнах світу. З монтажем відео йому допомагала відеоблоґер Тетяна Зубко. Саме освідчення з презентацією ролика відбувалося у Львові. Я пішла з нашою спільною подругою на каву і, нічого не підозрюючи, сиділа та розмовляла. Тут раптом офіціант попросив нас звернути увагу на екран і там почали транслювати відеоролик. Спочатку я не зрозуміла, що відбувається і лише на середині почала усвідомлювати, що замішана у тому, що відбувається. Далі з’явився Юра з квітами й каблучкою… освідчення, шок, сльози, моє «ТАК» і… продовження відео, де люди з усього світу радіють цій відповіді. Це – неймовірно, коли хтось робить такі подарунки. Я вірю у те, що такі неймовірні ідеї можуть приходити в голову лише тим людям, в серці яких оселилося кохання!», – ділиться враженнями, тепер вже дружина Юрія, Юлія Маслова.

[KGVID]http://global-ukraine.com/wp-content/uploads/2016/06/720.94mb-convert-video-online.com_.mp4[/KGVID]

Читати за темою:  Прикраси ужгородської журналістки покорили увесь світ (фоторепортаж)

Юлія також дуже творча та романтична особистість. Дівчина займається створенням декору для найрізноманітніших подій: від тематичних фотосетів до незвичних весіль. Проживши більшу частину життя в Одесі та зустрівши на початку року своє кохання, переїхала за ним до Львова.

Ось так кохання цієї молодої пари змусило говорити українською весь світ! GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.