Рівненський Тунель кохання – у переліку найкрасивіших місць світу

62

Україна – багата на унікальні туристичні об’єкти та культурні пам’ятки, які варто ставити в один ряд з світовими туристичними атракціями. Це і зробила редакція BuzzFeed (США), додавши Тунель кохання, що на Рівненщині, до переліку найказковіших місць у світі.

Автори зазначають, що ця колія – ідеальне місце для чарівницького турніру (як у популярній книжці «Гаррі Поттер та Кубок Вогню»), проте з менш сумним фіналом.

Загалом ТОП включає 17 місць, а саме: замок Нойшванштайн (Німеччина), Архітектурний комплекс Ліз-Еспас-Д’абраксас (Франція), Сходи в Копенгагені (Данія), Каньйон Антилопи в Арізоні (США), Скульптура Кроки до неба (Монтсеррат, Іспанія), Замок Бьюкен (Стерлінгшир, Шотландія), Художній музей K21 у Дюссельдорфі (Німеччина), Острів Fingal Head в Новому Південному Уельсі (Австралія), Підводна печера Велика Блакитна Діра (Беліз), Дивовижні ворота на Балі (Індонезія), Міська бібліотека в Штутгарті (Німеччина), Старий залізничний тунель в Хеленсбурзі (Австралія), Станція метро Родхусет (Стокгольм, Швеція), Квадратний Колізей (Рим, Італія), Поромний термінал (Гонконг, Китай), Льодова лагуна (Ісландія).

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Футболка

Брелок “Тризуб”

Тунель Кохання — популярний туристичний об’єкт, розташований біля селища Клевань, що у Рівненській області. Це ботанічний феномен — зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев, кущів, які сплелися між собою та утворили дивовижний щільний коридор точної арочної форми.

Читайте за темою: Сільський зелений туризм України відкритий для світу

Тунель є гарним об’єктом для туристів та закоханих. Є ряд повір’їв щодо тунелю та його властивостей. Дехто з молодят саджає тут квіти, які символізують їхні почуття.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.