Питання про збитий МН17 розглянуть на сесії Генеральної Асамблеї ООН

50

Менш ніж через місяць на світову спільноту чекає одна із найсумніших дат сучасності – друга річниця катастрофи малайзійського боїнга МН17, збитого російськими сепаратистами над територією Донбасу у липні 2014 року. Досі ведуться розслідування щодо катастрофи та обговорення в рамках найбільш потужних міжнародних організацій.

Зокрема, постійний представник України при ООН Володимир Єльченко повідомив LB.ua., що питання про притягнення до відповідальності осіб, винних у авіакатастрофі малайзійського літака МН17, буде повторно порушуватися не тільки в другу річницю трагедії, а й на наступній сесії Генеральної асамблеї ООН з вересня.

Дипломат вважає, що протягом осені будуть оприлюднені усі звіти. На сьогодні ведуться переговори в столицях Голландії, Австралії, Малайзії та інших задіяних країн і після цього стане можливим здійснення спільних кроків в ООН.

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Сукня довга пряма “Геометрія”

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Читайте за темою:  Бан-Сен-Жан – маловідома сторінка історії Другої світової війни

Володимир Єльченко вважає, що можливість створення міжнародного трибуналу над винуватцями авіакатастрофи через ООН має низькі шанси, проте залишається на порядку денному. А Росія, перешкоджаючи процесу, сама тим самим вказує на винуватця трагедії.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.