Показ українських дизайнерів в Канаді викликав ажіотаж (фоторепортаж)

74

Канадсько-український бізнес-форум у Торонто розпочався з Fashion Ukraine — показу мод шести українських брендів: bobkova, GOLETS, Olena Dats’, Foberini, LUKIS та RITO.

Fashion Ukraine — це не лише шанс познайомити світ з українською культурою, а й підтримати експорт унікальних вітчизняних товарів з високою доданою вартістю. А ще показ мав благодійну складову: всі внески підуть на допомогу дітям-сиротам, організатори обіцяли подарувати дітям подорож до літнього табору у Карпатах!

wqa

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Сукня довга пряма “Геометрія”

wqa1

wqa2

Читайте за темою: Модна євроінтеграція. Як українські дизайнери знайшли ключ до гаманців європейців

«На моє запрошення відгукнулася навіть Chrystia Freeland, Міністр міжнародної торгівлі Канади. Я сподіваюся, скоро ми всі побачимо жінок по всьому світу у гарному українському вбранні, адже у нього є душа! Хочу подякувати всім, хто долучився до створення цього першого в своєму роді заходу! Дякую вcім за те, що вірите в Україну, вірите в нас і даєте шанс показати, на що ми здатні! Українські виробники Вас ще здивують — #‎FollowUkraine», – написала на своїй сторінці Наталія Микольська, торговий представник України.

Сохранить

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.