Передплати «Критику» і отримай призи

44

З 16 червня 2016 року розпочалася літня передплатна кампанія часопису «Критика», яка триватиме до початку вересня. Передплативши часопис, Ви матимете можливість виграти подарунки: 2 планшети Samsung Galaxy Tab A 8.0″ 16GB.  Ця акція діятиме до 1 вересня (включно) для всіх, хто оформить передплату через онлайн-крамницю.

Нагадаємо, що таку акцію серед передплатників «Критики» вже проводили у першій половині 2016 року. Тоді переможцями та власниками ридерів і комплектів книжок видавництва стало вісім передплатників часопису на 2016 рік. Тож і Ви маєте реальний шанс перемогти!

А є й можливість додаткового бонусу: кожен, хто передплатить часопис сам або залучить друзів та рідних до передплати, автоматично стане учасником літнього розіграшу призів від «Критики» – і додатково за кожного залученого передплатника! Для цього той, кого Ви залучили, має просто зазначити Ваше ім’я у полі для коментарів під час оформлення передплати.

Художня лялька

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Часопис аналітичної есеїстики, публіцистики та рецензій «Критика» заснувала восени 1997 року група українських інтелектуалів за ініціативи літературознавця та історика культури, професора Гарвардського університету Григорія Грабовича, який відтак очолив новостворене видання.

На сторінках часопису гостро дискутували про проблеми академічних стандартів, поширення корупції та практики плаґіату в українській науці, колізії історичної пам’яті, «амнезії й амністії» з огляду на оцінки й інтерпретації Голодомору 1933 року, ювілеїв Володимира Щербицького, Переяславської ради, Волинської різанини 1943 року, «Великої Вітчизняної війни», тощо.

Читайте за темою: 24 сучасних українських письменники, яких варто прочитати

Загалом, до групи «Критики» входять Інститут Критики, видавництво, часопис, а також онлайн-проект «Критичні рішення».

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.