NASA замінило російські двигуни на українські та успішно провело випробування ракети «Antares»

102

1 червня 2016 року в Центрі космічних польотів на острові Уоллопс (США) пройшли наземні випробування ракети-носія «Antares», перша ступінь якої розроблена українським КБ «Південне».

Ракету, призначену для постачання на космічну станцію вантажів масою до 6 800 кг, розробила американська компанія Orbital Sciences Corporation, а першу сходинку для «Antares» створили українці.

nasa1

Футболка

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Сукня довга пряма “Геометрія”

Основну конструкцію розробили в КБ «Південне» і виготовили на Південному машинобудівному заводі в Дніпрі. У створенні першого ступеня також брали участь українські підприємства «Хартрон-АРКОС» (Харків), Хартрон-ЮКОМ (Запоріжжя), «ЧеЗаРа», «Рапід» (Чернігів) та інші. Крім виготовлення ступені, українці також брали активну участь у проведенні випробувань в США.

Українським інженерам довелося змінити ступінь ракети таким чином, щоб в ній зміг працювати абсолютно інший двигун, що не призначений для вже готової конструкції. Конкретно – потрібно було замінити двигун РД-181 російського виробництва.

Успішно проведені випробування показали, що мета завдання досягнута. Перший запуск доопрацьованої ракети запланований на середину липня 2016 року.

Сохранить

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.