Міжнародний протест «Stop Putin’s War in Ukraine»

65

В п’ятницю, 10 червня 2016 року, о 18:00 українська громада Європи, Канади і США збирається на глобальний мітинг «Stop Putin’s War in Ukraine», повідомляє euromaidanpress.com.

Організатори закликають долучатись до акції, аби весь світ почув їх і допоміг спинити вбивства людей на сході України, на Донбасі.

«Ми просимо усіх вас долучитись до нашої акції, щоб весь світ почув нас: ми хочемо спинити вбивства наших людей на сході України, на Донбасі. З різних джерел (від українських мас-медіа до звітів ОБСЄ) надходить інформація про те, що ситуація на Донбасі загострилась. Що Росія і підтримувані нею проросійські озброєні формування не виконують Мінських угод. Багато різних громад з різних країн приєдналися до демонстрації. Ми впевнені в тому, що можемо зупинити агресію Росії проти України. Просимо підтримати нас, принаймні, вийти і стати поруч, щоб продемонструвати свою незгоду з політикою Росії. Ми сподіваємося на підтримку всіх, хто хоче зберегти життя українців на Донбасі», – зазначають організатори. GU

Серія скульптур «Дерево Життя»

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.