Міжнародний оператор таксі Uber виходить на український ринок

61

30 червня в Києві в тестовому режимі почне роботу глобальний сервіс для замовлення таксі Uber. Сайт Uber вже доступний українською мовою, а водії, які відповідають ряду критеріїв, можуть подати свої документи для роботи. Столиця стала першим містом в Україні. На черзі Львів та інші міста.

Мобільний додаток Uber допомагає в пошуку, виклику та оплаті послуг таксі або приватних водіїв. Цей сервіс доступний в 67 країнах світу та дає змогу звичайним автолюбителям підзаробляти наданням транспортних послуг, а користувачам менше витрачати на пересування по місту. Додаток дозволяє замовити машину (як правило, преміальних брендів та сегменту «середній плюс»), відстежити її переміщення до вказаної адреси та оцінити якість наданих послуг. Оплата при цьому здійснюється за допомогою банківської карти (розрахунки готівкою неможливі). Щоб користуватись додатком треба спершу зареєструватись – подати свої особисті дані та номер банківської картки, яка буде з’єднана із рахунком Uber.

Читайте за темою: Дует фотографів з України переміг у конкурсі Vogue Italia

Брелок “Тризуб”

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Серія скульптур «Дерево Життя»

Після поїздки клієнт може залишити відгук і оцінити якість наданих послуг, а оцінка буде додана до рейтингу водія. Коментар бачитимуть інші клієнти Uber і у майбутньому відмовлятимуться від послуг поганого водія. Окрім того, за поганий рейтинг блокуватимуть аккаунти і водія, і пасажирів.

Для гаджетів із операційною системою Android додаток Uber можна безкоштовно скачати у магазині Google Play. Для гаджетів виробництва Apple аплікація також доступна безкоштовно в App Store. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.