Масштабний українсько-американський проект «Проти опіків» стартував на Львівщині

59

У Львівській області реалізують масштабний освітній українсько-американський проект «Проти опіків», ціль якого – допомогти батькам попередити опіки у дітей гарячою рідиною. Ініціювала проект в Україні Гарвардська медична школа.

Впродовж реалізації цього проекту медичні працівники навчатимуть батьків у поліклініках, жіночих консультаціях, дитсадочках як запобігти опіковим травмам дітей у побутових умовах, зокрема, на кухні та у ванній кімнаті.

На підтримку «Проти опіків» також стартувала інформаційна кампанія. На сайті інформаційної агенції «Дивись.Info» створена окрема сторінка «Проти опіків», на якій координатори проекту розповідатимуть про хід програми, публікуватимуть статистику і корисні, практичні поради, що допоможуть захистити здоров’я Вашої дитини. Окрім того, слідкувати за реалізацією проекту можна на публічній сторінці у Facebook.

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Брелок “Тризуб”

Серія скульптур «Дерево Життя»

Читайте за темою: Українська недільна школа у Франції

Українсько-американський освітній проект «Проти опіків» (Scald Burn Prevention Program in Ukraine) ініціював у Львівській області професор Гарвардської медичної школи і лікар бостонської клініки Shriners Hospital for Children Геннадій Фузайлов

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.