До Львова їдуть власники старожитніх автомобілів з усієї Європи

54

3-5 червня Львівський центральний парк культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького перетвориться на відкритий музей автомобілів. До Львова з’їдуться автовласники з 6 країн світу, щоб показати історію своїх автомобілів та взяти участь у перегонах на знаменитій трасі «Львівський трикутник». Про це на прес-конференції розповіли організатори заходу, передає Львівський портал.

Цього року у Міжнародному фестивалі класичних (старожитніх) автомобілів «Леополіс Гран Прі» візьмуть участь близько 150 екіпажів з України, Польщі, Литви, Латвії, Італії, Угорщини. Україну представлятимуть автолюбителі Запорізької, Харківської, Дніпропетровської, Одеської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської та Львівської областей.

«Цей фестиваль відбудеться вже вшосте. Минулі два роки були важкими для нас, адже люди боялися до нас їхати через війну. Цього року пішло пом’якшення. До нас вперше приїдуть угорці, італійці та нідерландці. Це – ознака того, що наш фестиваль набирає розголосу і ми маємо шанс вийти на європейський рівень», – розповів президент автоклубу «ЗАЗ-Козак», голова оргкомітету Володимир Кулинич.

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Футболка

Читайте за темою: «Укрпошта» протестує дрони для доставки пошти

У програмі фестивалю – виставки-презентації ретро-автомобілів під відкритим небом, ретро-парад автомобілів центральними вулицями міста, змагання на дитячих автомобілях, покази спеціалізованих колекцій мод автомобільної тематики, вечірки та концерти. З програмою фестивалю можна ознайомитись тут.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.