Історія Adidas почалась у Львові

83

Німецька родина Дасслерів мала сімейне  швецьке підприємство, яке виготовляло домашні капці. У 1918 році Дасслери переїздять до Львова, де брати Адольф та Руді починають роботу з виготовлення гімнастичного взуття. Повідомляє uapost.us.

Адольф був пристрасним футболістом, тому йому прийшла в голову думка про створення спортивного взуття – перших у світі шипованих бутсів. Перша майстерня знаходилася у дворі по вул. Коперніка, 20. Згодом Дасслери відкривають ще кілька майстерень в районі сучасної вул. Жовківської. Незабаром усі місцеві спортивні команди стали їх замовниками. Почувши про якісні вироби від «Адідасу», як прозвали у Львові молодого Адольфа Дасслера, до фірми «Дасслер» почали приїжджати покупці і з інших міст.

bn6

Художня лялька

Сукня довга пряма “Геометрія”

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Так тривало аж до 1933 року, тоді родина Дасслерів знову переїхала до Німеччини, залишивши налагоджене виробництво своїм львівським колегам. На базі майстерень було відкрито взуттєву фабрику «Прогрес», яка розвинулась у 60-х роках минулого сторіччя в одне із найбільших у СРСР підприємств.

Читайте за темою: Модна євроінтеграція. Як українські дизайнери знайшли ключ до гаманців європейців

До речі фірмовим знаком «Прогресу» так і залишалась стара емблема фірми «Дасслер» у вигляді трьох смужок.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.