Французи купуватимуть новий український бронеавтомобіль

48

Новітній український бронеавтомобіль «ВАРТА» викликав великий інтерес на виставці озброєння у Франції. Особливу цікавість авто викликало саме у представників французької делегації.

nnnnn14

Eurosatory проводиться у виставковому комплексі «Paris Nord Villepine» кожні два роки (непарні роки) з 13 по 17 червня. Її учасники представляють найширший асортимент продукції в галузі оборони і безпеки з понад 140 країн світу. За словами організаторів, в цьому році на ювілейній виставці було 57 тисяч відвідувачів і 214 офіційних делегацій з 94 країн світу.

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Серія скульптур «Дерево Життя»

Сукня довга пряма “Геометрія”

Укроборонпром у Франції представив пропозиції від 134 держпідприємств військово-промислового комплексу України. Компанії і підприємства, що входять до Державного концерну і були представлені на Eurosatory 2016, спеціалізуються на системах ППО, ракетному озброєнні класу «повітря-повітря», бойових танках і бронемашинах вагою від 30 тонн, а також на броньованих транспортних засобах вагою від 8 до 30 тонн, електронних системах, захисних комплексах, зброї, тренажерних комплексах, тощо.

Найбільший інтерес у відвідувачів і учасників виставки викликав спеціалізований броньований автомобіль (СБА) «ВАРТА», який нещодавно випустили та розробили в Україні. Машина сконструйована і виготовлена на виробничому підприємстві «Українська бронетехніка».

На ринку машини MRAP (англ. – mine resistant ambush protected) не новинка, але СБА «ВАРТА» заявив про себе, як авто, продумане до дрібниць з компонуванням і увагою до деталей.

У базовій комплектації машина має значний арсенал функцій: централізована автоматична система підпомповування шин, фільтровентиляційна установка, система пожежогасіння в моторному відділенні та відділенні десанту, витяжка порохових газів, камери переднього і заднього виду.

nnnnn15

nnnnn16

nnnnn17

Читайте за темою: Ні війни, ні миру для мешканців колишньої лінії фронту

Все це в комплекті з потужним позашляховим шасі і броньованим корпусом робить СБА «ВАРТА» дуже привабливим на ринку озброєння. GU

Сохранить

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.