Дует фотографів з України переміг у конкурсі Vogue Italia

64

Українці Synchrodogs стали переможцями міжнародного фотоконкурсу від видання Vogue Italia. Дует у складі Тані Щеглової та Романа Новена визнали найкращим у категорії «Художня фотографія», повідомляє сайт видання.

У червні 2016 року італійський Vogue запустив новий розділ, присвячений фотографії, – PhotoVogue. У ньому зібрані останні новини світу фотографії, а також велетенська енциклопедія, а точніше каталог профілів усіх значущих фотографів світу, починаючи від класиків і закінчуючи зовсім ще молодими, але талановитими сучасниками.

Саме до відкриття PhotoVogue головний редактор видання Франка Соццані оголосила конкурс на звання кращого фотографа. Серед десяти кандидатів, вибраних редакцією Vogue Italia, виявилися і українці Synchrodogs.

Футболка

Брелок “Тризуб”

Набір намисто і сережки темносинього кольору

bn1

bn2

Читайте за темою: Гример-самоучка Джулія Мельник: «Хочу стати другим Ґіґером»

За 4 дні відкритого голосування вони змогли обійти своїх суперників із США, Швеції, Словенії, Вірменії та інших країн і вибороти звання кращих. Тепер дует зможе на один день узяти кермо влади Інстаграмом італійського Vogue у свої руки – саме таким був подарунок переможцеві.

bn3

bn4

Фототандем Synchrodogs, працюючи разом з 2008 року, вже встиг стати переможцем фотопремії Harpers Bazaar в Україні (2011), отримати першу премію фотоконкурсу Art Rebels x Canon в Данії та премію FOAM Construct в Нідерландах (2012).

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.