«Допоможіть нам, допоможіть дітям» – благодійний аукціон у Нью- Йорку

71

9 червня міжнародним благодійним фондом України «Нове Покоління» спільно з «Допоможіть нам, допоможіть дітям» (HUHTC, проект Канадського фонду «Дітям Чорнобиля») був проведений благодійний аукціон. Перед організаторами даного аукціона була поставлена мета зібрати достатню кількість грошей, аби відправити 250 дітей з України до літнього табору який планується у серпні цього року в Карпатах.

tmp_10556-PicsArt_06-13-06.09.56342684792

«Я вважаю, що ціль аукціону було досягнуто, оскільки було продано майже все. Для багатьох людей було дуже важливо допомогти діточкам в Україні і вони завищували суми на деякі лоти. Мої враження були просто неймовірно позитивними, оскільки я знав, що завдяки моїй маленькій допомозі під час даного заходу багато діточок в Україні, які фінансово не є забезпечені, матимуть шанс відвідати табір у Ворохті», – ділиться враженнями волонтер події, член організації Оборони Чотирьох Свобід України ООЧСУ, Володимир Гогільчун.

Серія скульптур «Дерево Життя»

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

«Допоможіть нам, допоможіть дітям» – Фонд допомоги дітям-сиротам в Україні, створений у Канаді понад 20 років тому (1993 р.). У 1996 Фондом був організований перший оздоровчий табір для дітей-сиріт в Карпатах. Того літа табір прийняв 110 дітей-сиріт, та з кожним роком кількість дітей зростала, досягнувши близько 500 хлопців та дівчат за сезон влітку і 100-120 – взимку. За роки роботи більше 9000 дітей стали учасниками численних програм, що запроваджені фондами.

У 2006 році організацією HUHTC був розпочатий проект «Нове покоління», в рамках якого вихованці дитячих будинків готуються стати повноправними громадянами України і активними учасниками розбудови держави в усіх сферах.

Зараз з усіх регіонів України діти-сироти, діти з фізичними та психічними вадами, діти Героїв Небесної сотні, добровольців і військовослужбовців, які загинули в зоні АТО, переселенців зі сходу України та Криму та діти з прифронтової зони прибувають в табори поблизу Ворохти (Івано-Франківська область), де, відпочиваючи, здобувають новий досвід, знання і навички, знаходять нових друзів. Змінити життя дітей на краще – таку мету ставлять перед собою організатори табору.

nn27

Це – не звичайні табори відпочинку: тут діти отримують психологічну підтримку, займаються в різних гуртках і спортом. На два тижні діти поринають в українську історію різних часів, знайомляться з народними традиціями та звичаями, виконують обрядові пісні, вивчають національні танці, опановують ази гончарського ремесла. Найкращі митці України організовують для відпочивальників різноманітні майстерні: навчають флористиці, художній обробці шкіри та дерева, швейній справі, бойовому гопаку та ін.

nn28

nn29

Така важлива і кропітка робота Фонду була б неможливою без участі волонтерів, серед яких багато студентів канадських вищих навчальних закладів, що повинні спочатку мати понад 100 волонтерських годин роботи в Фонді і лише потім можуть працювати в таборах. В Україні волонтерами стають ті випускники дитячих будинків і шкіл-інтернатів, які побували в таборах Фонду в Карпатах, та багато київських студентів, які жертвують своїм часом, підтримуючи добрі справи  благодійних організацій HUHTC та «Нове покоління». До слова, Фонд має спеціальну програму стипендій для дітей-сиріт, завдяки якій допомогу в здобутті освіти та адаптації до дорослого життя отримали вже два покоління молодих людей, що виросли без батьківської опіки.

Читайте за темою: Допомога українців Греції: діти героїв АТО поїхали на відпочинок

Дуже важливо на сьогоднішні поширювати досвід проведення подібних таборів, де об’єднуються діти із різних регіонів та соціальних категорій, де у патріотичному дусі відбувається формування нового покоління та усвідомлення дітьми себе як частини великої української нації. Допомоги не може бути забагато, особливо сьогодні, коли в Україні війна. GU

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.