Бельгійська компанія – засновник нового заводу на Одещині

75

На Одещині (на Київському шосе) міжнародна група Puratos відкрила завод по виробництву маргарину та сухих сумішей для хлібопекарської та кондитерської промисловості.

Завод обладнано найновішим устаткуванням, яке крім того є екологічним, тобто загалом відповідає популярній міжнародній тенденції environmentally friendly economy. Наприклад, інноваційна установка охолодження вуглекислим газом дозволила відмовитися від використання шкідливого аміаку, а енергозберігаючі технології знизять витрати електроенергії на 30%.

bkzn1

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Серія скульптур «Дерево Життя»

Сукня довга пряма “Геометрія”

У виробництві продуктів компанія дотримується таких критеріїв: смак, користь та свіжість. І це не просто вигадки, адже в роботі завод опирається на маркетингові дослідження «Смак завтрашнього дня» – глобальне дослідження про смаки та вибір споживачів. Компанія постійно шукає засоби задоволення актуальних очікувань споживачів. Найбільш ефективні рішення виконуються в інноваційних продуктах, які будуть виробляти на заводі. До 40% продукції заводу планується поставити на експорт.

bkzn2

Читайте за темою: «Заграница нам поможет»: як український бізнес використовує донорську допомогу

Puratos – міжнародна група компаній, що спеціалізується на виробництві продуктів і сировини в хлібопекарській, кондитерській та шоколадній галузях. Штаб-квартира компанії розташована в Бельгії. Варто зазначити, що група Puratos вклала в будівництво Одеського заводу 7 млн євро, роботи почалися восени минулого року.

Сохранить

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.