Золотий Burj Тризуб обрав своїх переможців (фоторепортаж)

123

Ви багато працюєте? Впевнено йдете до мети? А омріяні нагороди приходять до Вас лише у снах? Не має причин для розпачу, започаткуйте свою премію-відзнаку. Саме до такого висновку прийшла наша українська громада у Еміратах і зорганізувала вручення власної премії «Золотий Burj Тризуб», де відзначили представників діаспори, котрі зробили вагомий внесок у її розвиток. Назва премії походить від Бурж Халіфа і Бурж Аль-Араб, які є символами міста Дубай і зображені на лого діаспори, яке створив Андрій Єрмоленко, (до речі, обраний за це одним з номінантів у важливій номінації «Найкраща презентація України в Еміратах»).

zbt1

«Було велике бажання і потреба віддячити активістам, організаторам діаспори, які вже два роки витрачають свою енергію, час і кошти на створення українського простору в Еміратах. Але ми не змогли отримати позитивного відгуку від дипломатичних установ. Тому прийняли рішення створити власний інститут подяки. Ця премія – це наша подяка всім активним членам громади, які не лінуються і не бояться ризикувати задля українців в Еміратах»,- розповідає співавтор премії Василіса Ганджа.

Брелок “Тризуб”

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Серія скульптур «Дерево Життя»

Премія пройшла на ура, набагато успішніше, ніж могли навіть очікувати організатори! Хоча ідея створення такого івенту народилась у Василіси Ганджі та Ірини – Ізольди Горбильової досить давно, шлях для її втілення у життя відкрився для активісток всього за декілька тижнів до церемонії вручення.

zbt2

«Ми не знали, як її організувати, але 2 тижні тому на нас звалилась велика вдача. Діаспорський організатор концертів Олега Скрипки та Леся Подрев’янського (ClubHouse) запропонував нам найкрутішу локацію, про яку тільки можна мріяти – це Hard Rock cafe Dubai. 2 травня там мав виступати український рок-гурт BMG (Be My Gest). І ми змогли поєднати два цікавих заходи. Часу на підготовку майже не залишалось, тиждень на все з нуля – це катастрофічно мало, тому ми кинули SOS діаспорі, і наші талановиті однодумці змогли за кілька днів зібрати з окремих пазлів весь івент», – згадує Василіса.

Ідею такого івенту діаспоряни підтримали та доклали неабияких зусиль задля допомоги у організації. Сценаристом та режисером виступила Еліна Голинська, взявши на себе всю координацію.

«Особисто для мене, тиждень підготовки до церемонії нагородження був дуже напруженим та насиченим. Я сиділа біля свого ноутбука, як керівник Центру Управління Польотом, та одночасно писала у десяток відкритих віконець! Слідкувала за примхами відкритого голосування, збирала зображення, правила тексти. Й все це – дистанційно! Скажу відверто – був справжній зашквар. Але цей корабель злетів! Я вдячна всім, хто вклав свої сили та натхнення у підготовку та проведення церемонії. Ми круті й талановиті! Ми пишаємось собою!», – коментує напружену підготовку Еліна Голинська.

Відео-монтаж, зображення, звук, техніку, призи, супроводження та асистування – теж зробили наші діаспоряни, кожен професіонал у своїй сфері. Марсель Джаркас був неймовірним ведучим та створив справжнє шоу.

zbt3

Зараз премія має 8 різних номінацій, що присуджуються відкритим голосуванням за активні діаспорські роботи в різних напрямках.

А ось імена щасливих володарів першої премії «Золотий Burj Тризуб»:

  1. «Гордість року» – Ірина-Iзольда Горбильова

zbt4

  1. «Благодійник року» – Олег Копач

zbt5

  1. «Діяч року» – Василіса Ганджа

zbt6

  1. «Спортивний організатор» – Максим Стєнковий

zbt7

  1. «Найкраща презентація України в Еміратах» – Ukrainian Clubhouse

zbt8

  1. «Бізнес-проект року» – Олена Зінченко

zbt9

  1. «Організатор активних ігор» – Олексій Iванов

zbt10

  1. «Івент року» – Літературне сафарі з Лесем Подерв’янським

zbt11

Діаспора дуже жваво відреагувала на премію, тому організатори обіцяють, що вона обов’язково стане щорічною.

Global Ukraine News вітає переможців та українську діаспору в Еміратах.

Ваша креативніcть є класним прикладом, адже це – так важливо, казати один одному «Дякую»! GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.