Запущений веб-портал про Івана Франка іспанською мовою

72

До роковин Великого Каменяра у мережі розповсюджується портал «Іван Франко для іспанського світу» – www.ivanfranko.es. Про це повідомляється у релізі студентського товариства Університету Валенсії «Acció UV – Ucraïna».

Сайт націлений на іспаномовного користувача та може бути корисним українцям у іспаномовних осередках та діаспорі. Портал створений Українським товариством Університету Валенсії на підтримку своєї однойменної культурної ініціативи.

iniciativa1

Футболка

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Сукня довга пряма “Геометрія”

На ньому розміщено різного роду матеріали для знайомства та захоплення Іваном Франком, здійснюються переклади творів нашого літератора на іспанську, оприлюднюються дані про дослідницькі джерела мовами міжнародного спілкування.

Основою ресурсу є книга «Іван Франко. Українське перо іспанських класиків» (упорядник – Андрій Якубув), яка видана у 2015 р. при Університеті Валенсії.

На думку професора Олександра Пронькевича, голови Асоціації іспаністів України, це видання є «важливим внеском у вивчення україно-іспанських літературних взаємин та допомагає іспанському читачеві відкрити неповторний інтелектуально-художній світ українського письменника і мислителя». За словами академіка Жулинського, директора Інституту літератури НАН України, дана книга є «чи не єдиною за останні кілька десятиліть у сфері франкознавчих студій іспанською мовою».

Координатори проекту також повідомили, що разом з цим задіяна ініціатива монументалізації Івана Франка у Іспанії, справа до якої дуже просять долучитися кожного окремого зацікавленого та кожну свідому організацію. GU

 

Сохранить

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.