Юрій Аніксєєв став чемпіоном світу у шашках рапід

44

Міжнародний гросмейстер Юрій Анікєєв блискуче провів всю дистанцію і виборов звання чемпіона світу в швидкій грі (рапід), яка відбулася в турецькому Ізмірі. Про це передає прес-служба Спортивного комітету України.

Харків’янин на шляху до золота подолав трьох міжнародних гросмейстерів з Латвії, Сенегалу та Білорусі. Набравши 13 очок, Анікєєв випередив одного з найтитулованіших спортсменів світу – Олександра Шварцмана. Росіянин і з ще одним українцем Артемом Івановим мали однакову кількість балів – по 12, але за додатковими показниками саме Шварцман посів другу сходинку. А спортсмен з Дніпропетровська замкнув чільну трійку, тим самим забезпечивши подвійне представництво України на п’єдесталі пошани.

Також у жіночій половині змагань виступали Вікторія Мотричко і Ольга Балтажі. Наші лідери в особистому турнірі посіли 5-6 місця, вслід за чотирма представницями Росії, які поділили між собою призи.

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Футболка

У командному заліку чоловіча національна збірна стала чемпіоном світу, а жіноча – віце-чемпіоном. Наші чоловіки випередили представників Росії та Сенегалу, тоді як українки поступилися лише росіянкам.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.