Як у Римі презентуватимуть культуру Галичини

183

Цими вихідними українці в Римі святкуватимуть День матері. У рамках цього фестивалю Львівщина представить свою програму, повідомляє ZIK.

В програму входитиме виступ віолончелістки львівського струнного квартету Collegium Musicum Оксани Литвиненко та презентація робіт художника Олександра Іволги. Візит львівських митців здійснюватиметься в рамках обласної культурної програми, відповідно до якої культурне різноманіття регіону буде представлене в 14 країнах.

Дійство в Римі відбудеться 29 травня у соборі Святої Софії, а до програми входитимуть забави, флешмоби, виступи дитячих та молодіжних колективів.

Та це не єдина добра новина щодо промоції Львівщини: Львів було внесено до списку Best in Europe 2016 – ТОП-10 міст (Львів знаходиться на 5 позиції), які варто відвідати цього року. Список склала відома компанія Lonely Planet, яка є лідером серед світових туристичних компаній, має високий рівень іміджу та довіри і часто інформує мандрівників.

«Експерти Lonely Planet вважають, що місто пропонує все найкраще, що є в Україні і саме тому його було внесено до цього переліку. Це – неймовірно гостинне європейське місто, яке, до того ж, є фестивальною столицею регіону. Цього року рекордна кількість – понад 100 подій, які проводяться на тлі надзвичайно цінних архітектурних ансамблів», – йдеться в офіційному прес-релізі Lonely Plаnet.

До цього ж списку були включені Венеція (Італія), Архус (Данія), Дордонь (Франція), Ворікшир (Англія) та інші міста. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.