Як оновлюють київське метро?

45

Зазвичай метро не викликає надто позитивних емоцій у жителів столиці. Але від тепер сприйняття цього виду громадського транспорту значно зміниться, адже 17 травня на Святошинсько-Броварській (червоній) гілці метрополітену Києва розпочав курсувати артпотяг, розмальований у яскраві кольори.

metrometro3Розмалював потяг іспанський вуличний художник Кенор Мартінез (Kenor Martinez). Реалізований проект був спеціально до Дня Києва, в рамках ініціативи Art United Us. Метою цієї ініціативи є додати яскравості, позитивності та неординарності сірим спальним районам міста. Раніше, в рамках Art United Us італійський художник намалював величезний мурал на багатоповерхівці в столичному районі Троєщина.

Читайте за темою: Київський мурал «Лабіринт» – один із найпопулярніших у світі

Серія скульптур «Дерево Життя»

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Художня лялька

metro1Презентація потяга відбулась вчора. Ілля Сагайдак, заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА), на своїй сторінці у Facebook написав: «Не сумніваюся, що цей яскравий потяг столичного метро викличе у киян і гостей столиці тільки позитивні емоції. Спасибі художнику, який працював вдень і вночі, щоб подарувати нам таку красу».

Але це не єдиний розмальований потяг, який курсуватиме столицею: в планах є поява ще 3-4 артпотягів до кінця року.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.