Як французький телеканал висміяв російську пропаганду

75

Зусилля міжнародної спільноти все частіше спрямовуються на подолання кремлівської пропаганди. Вони включають велику кількість ініціатив, а саме: написання матеріалів для ЗМІ, публічні лекції та консультації, написання аналітичних праць, тощо.

Зокрема, передача Le Petit Journal французького телеканалу Canal+ стосувалася методів, якими користуються російські медіа для створення своїх роликів та матеріалів неправдивого, пропагандистського змісту, повідомляє портал Новое Время.

Під час ефіру було детально розглянуто недавній сюжет телеканалу Росія, що стосувався євроскептиків у Франції. Кадри страшного безладу та протестів розпочинають цей сюжет, який потім доповнюється інтерв’ю з учасниками акції.

Сукня довга пряма “Геометрія”

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Брелок “Тризуб”

«Ця молода дівчина маніфестує проти закону про працю. Друге інтерв’ю. Знову закон про працю. Третє інтерв’ю. Олена – француженка, вона говорить по-російськи, вона говорить про закон про працю. Нагадуємо, що ми дивимося сюжет про евроскептиків у Франції», – з сарказмом зазначає ведучий.

Французькі журналісти вирішили відшукати героїв ролика та показати їм їхні ж інтерв’ю. Усі вони заявили про те, що слова були перекрученими або й повністю неправдивими.

Читайте за темою: «Боротьба з вітряками»: як у Фінляндії дискутували про російську пропаганду

В ролику показували й Брюно ле Мер, «проросійського» політика. В сюжеті каналу Росія він закликав до посилення співпраці з РФ. Переглянувши ролик, політик заявив французьким ЗМІ, що ці слова – не повністю неправдиві, але дуже різняться від того, що він насправді говорив.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.