Виробництво АН-225 «Мрія» сподіваються поставити на конвеєр

77

Держпідприємство «Антонов» розглядає можливість запуску серійного виробництва найбільшого в світі літака Ан-225 «Мрія». Про це заявив перший віце-президент компанії Олександр Коцюба, повідомляє «Дело».

«За скромними оцінками, створення і запуск такого літака в серійне виробництво оцінюється в $3-4 млрд. Левову частку витрат займає підготовка виробництва, виготовлення оснащення, закупівля обладнання, сертифікація і випуск конструкторської документації», – повідомив перший віце-президент компанії Олександр Коцюба.

За його словами, певний інтерес до співпраці для виробництва літака є у китайських інвесторів, але їхніх можливостей недостатньо.

Сукня довга пряма “Геометрія”

Художня лялька

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

«Є певний інтерес з боку Китаю. Для них така сума цілком підйомна. Але поки це на рівні обговорення», – зазначив віце-президент компанії.

Ан-225 «Мрія (кодове ім’я НАТО — «Cossack») — найбільший та найпотужніший у світі транспортний літак, створений київським КБ імені Антонова. Ан-225 з максимальною спорядженою масою 640 т є найважчим літаком у світі. Цікаво, що Міжнародна федерація повітроплавання внесла Ан-225 у Книгу рекордів Гіннесса за його 240 рекордів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.