Велопробіг «Українці в Європі» – 10 тисяч кілометрів заради спільної мети

58

15 травня стартував міжнародний благодійний велопробіг – «Українці в Європі». Учасники акції (колишні воїни АТО та спортсмени) подолають 10 000 км та відвідають 16 європейських країн, проїжджаючи в середньому до 150 км за день.

Головна мета пробігу – привернути увагу європейців до наслідків війни на сході України, а також зібрати кошти для постраждалих учасників антитерористичної операції. Зараз українські велосипедисти вже дісталися польських міст Любліна та Варшави. Далі на них чекатиме Німеччина, Нідерланди, Бельгія, Люксембург, Франція, Іспанія, Португалія, Монако, Італія, Словенія, Хорватія, Угорщина, Румунія та Молдова.

veeu1

Художня лялька

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Серія скульптур «Дерево Життя»

veeu2

Учасники проекту хочуть власними очима подивитися і показати всім без прикрас, як живе Європа, і, найголовніше, як там живуть наші українці. Акція триватиме 100 днів і завершиться 24 серпня в Одесі.

Серед запланованих заходів під час велопробігу – проведення відкритих зустрічей, спілкування з мешканцями європейських міст та представниками української діаспори на українську тематику, закупівля необхідного медичного обладнання.

Кожен день учасники будуть зустрічатися з нашими земляками, які обрали своєю тимчасовою або постійною домівкою європейські міста та села. Велосипедисти будуть знімати на відео та фото все: успіхи, труднощі, сімейний побут, роботу, бізнес і щоденно показувати на своїй сторінці.

Захід проходить за підтримки громадської організації «Київська міська спілка ветеранів АТО», Товариства друзів України (м. Польща), Міністерства Закордонних Справ України. З маршрутом та деталями велопробігу можна ознайомитись тут. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.