Українці Польщі запрошують на марш у вишиванках

53

Автор: Ірина Майданська, «Євромайдан-Варшава»

Ви ще не знаєте, що робитимете у Варшаві 21 травня о годині 12? А ми знаємо: прийдете на площу Замкову у центрі Варшави та маршируватимете вулицями польської столиці під українськими прапорами, одягнені у вишиванку. Все це з нагоди міжнародного Дня вишиванки. У цей день українці усього світу об’єднуються зі спільною метою – зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Ми повинні показати світовій спільноті, що бережемо та цінуємо свої традиції, бо вони закорінені глибоко у наших серцях.

13232922_1014365665320859_4518653915532315292_n
Фото зі сторінки події Парад Вишиванок

Сукня довга пряма “Геометрія”

Брелок “Тризуб”

Серія скульптур «Дерево Життя»

Цьогорічний марш проходитиме головними вулицями Варшави аж до Парку Поле Мокотовське. Такий маршрут дозволить більшій кількості поляків познайомитись з українським звичаєм та побачити на власні очі, що ж таке українська вишиванка та яка багата вона у своїх різновидах.

Запрошуйте своїх іноземних друзів! Вони точно не пошкодують, що провели час у неймовірній українській атмосфері, а можливо, як і ми, українці, закохаються у красу нашої культури.

Не забудьте, окрім вишиванки або ж одягу у кольорах українського прапору, прихопити з собою хороший настрій, бо про погоду ми вже домовились. У кінцевому пункті Варшавського маршу вишиванок буде прекрасна нагода поспілкуватися, заспівати українських пісень, тому захопіть із собою коцик, гітару чи інших музичний інструмент.

Марш вишиванок – це не тільки чудова нагода зустріти старих друзів, познайомитись з новими. Перш за все, це – неписаний маніфест українського суспільства.

Українцю, пам’ятай, що на сході України, щодня за те, щоб у вільному українському небі майорів український прапор, віддає життя щонайменше один український герой! Ми повинні нагадувати європейській спільноті, що «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!»

Не будь байдужим! Прийди 21 травня 2016 року о 12 годині на площу Замкову у Варшаві та покажи світові, що ти – українець! GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.