Українські документальні фільми вирушили у міжнародне турне

78

До 71-ї річниці закінчення II-ї Світової війни компанія NEXTFILM представила проект «Війна поруч», який складається з передпоказу двох документальних фільмів, які готові до просування на телеекрани світу, та анонсу художнього фільму. Проект уже побував в значній частині європейських міст, зокрема, у Парижі, Мюнхені, Відні, Варшаві. А на показах у Франції та Польщі були присутні навіть Посли України.

Першим фільмом є «Повітряні захисники». Це – 30-ти хвилинний фільм про героїчний екіпаж Ан-26, який був знищений російською ракетою з російського винищувача. П’ять льотчиків, які дали присягу українському народу, розкажуть про те, що сталося. Фільм з субтитрами німецькою, англійською, французькою, польською мовами.

Футболка

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Сукня довга пряма “Геометрія”

Другий фільм – «Справжні бандерівці», 50-ти хвилинний фільм про захисників вільної України, про побратимів і послідовників Бандери, які прожили ціле століття, з них половина життя як політв’язні. Всі герої цього фільму відповідали на питання: «Хто ж такий справжній бандерівець?». Відповідь дивовижна, але дуже проста, – це той, хто готовий померти за вільний український народ.

Компанія NEXTFILM – це сучасна кінокомпанія, що виробляє документальні та художні фільми або сприяє іншим компаніям у виробництві і просуванню телевізійного та кіноконтенту. Філософія компанії базується на підтримці українського народу, шляхом ведення інформаційної боротьби проти російського агресора через виробництво і розповсюдження патріотичної кіно- і телепродукції.

udvf

Представники компанії наголошують, що такого патріотичного кінопродукту потребує український народ та іноземці для підтримки власного духу та боротьби з окупантами, адже необхідно всьому світові нагадати: якщо не допомагати народу України в боротьбі з окупантами шляхом прямої цільової допомоги, то завтра «руській мір» разом з війною легко опиниться біля кордонів їхніх країн.

Дмитро Пономарьов, генеральний директор та співзасновник NEXTFILM на своїй Facebook-сторінці зазначає, що особливо проект завдячує Сергію Варакіну, Дмитру Шиповському, Сергію Рябцу, Дмитру Ткаченку, Олегу Стальчуку, Ользі Романовій, Маргариті Максимовій, Ниці Золотко, Руслану Панасюку, Соні Шовиковій, Олегу Мушловину, Сергію Шаповалову, працівникам МЗС, Ользі Котлицькій, Олександрі Саєнко, Послам України в Польщі та Франції.

Після показів в Парижі та Мюнхені планувалося зробити повторну демонстрацію фільмів. Серед майбутніх планів команди проекту – зйомка фільму про волонтерів. Крім того організатори розмірковують над можливістю показу фільму в Канаді. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.