Українське Село увійшло до п’ятірки найкращих районів Чикаго

58

Зазначено, що в цій околиці відмінно сусідять нові ресторани, бари з давніми українськими магазинами. Віддано належне популярним стравам – вареникам, борщу та фрикаделькам у ресторані «Шоколад». Згадано українські церкви та Український Національний Музей.

А нещодавно Ukrainian Village (Українське село) було визнане найперспективнішим із точки зору розвитку ринку нерухомості у 2016 році за версією мережі Redfin.

Перемогу району віддали, проаналізувавши різні фактори, зокрема, перегляди сторінок на сайті Redfine, а також рівень цін, доступність громадського транспорту та локацію. Ще одну тенденцію помітили ріелтори. Потенційні покупці шукають райони, де є будинки «з характером». В Українському селі цегляні будівлі побудови 19 століття все ще переважають над новобудовами.

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Сукня довга пряма “Геометрія”

Футболка

Ще однією «родзинкою» району визнано те, що життя в районі – спокійне, попри близькість бізнес кварталів та центру міста.

Згадано також про Chicago Avenue – головну торгову вулицю Ukrainian Village, яка за останні роки є дуже популярною серед туристів і мешканців міста.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.