Українська зірочка у Дубаї

94

Гадаєте, що популяризація всього українського та підняття іміджу України по всьому світу – цілковито доросла робота та ініціатива? А ось і помиляєтесь, це підтверджує маленька зірочка Софійка Ель Масрі.

Дівчинка народилась в Еміратах та проживає з батьками у Дубаї. Софійка вже три роки займається фігурним катанням у Заслуженого Тренера України Антоніни Пашковської. І вже в цьому році завоювала перше місце зі своєю технічною програмою на змаганнях в Абу-Дабі, які проходили 29-30 квітня. А артистична програма дівчинки під вельми патріотичною назвою «Україна – це я» посіла четверте місце.

uzd

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Сукня довга пряма “Геометрія”

Футболка

uzd1

«Любов до України я прививаю дітям змалку і, коли з великого розмаїття іноземної музики моя дитина вибрала саме пісню про Україну для свого виступу, я була приємно вражена. Наш тренер поставила для неї дуже гарну програму. Тут дуже важливо, щоб дитина відчувала музику і я думаю, що Софія з цим впоралася», – з гордістю розповідає мама Софійки Олеся Талпа.

За словами дівчинки, найбільше у фігурному катанні її приваблює нестримна легкість і відчуття польоту, а також можливість створювати нові сценічні образи, підбирати костюми та мелодії до них. Все це вони роблять разом зі своїм тренером.

uzd2

Найзаповітнішою мрією маленької зірочки є поїхати на змагання до України і побачити, нарешті, справжній сніг.

Global Ukraine News бажає Софійці великих перемог, здійснення мрій та берегти й надалі таку щиру любов до України.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.