Українська «Мрія», найбільший у світі літак, готується приземлитися в місті Перт

88

За повідомленням Союзу українських організацій Австралії, у неділю 15 травня о 10 годині ранку Антонов Ан-225 «Мрія» завершить свій перший політ в Австралію, приземлившись в аеропорту міста Перт, щоб доставити генератор вагою 130 тонн.

З нагоди прибуття в кінцевий пункт подорожі, яка охоплює три континенти, екіпаж літака зберуться привітати Посол України в Австралії, Його Високоповажність Микола Кулініч і голова Австралійської федерації українських організацій (AFUO) і генеральний секретар Світового Конгресу Українців пан Стефан Романів (Stefan Romaniw). Асоціація українців у Західній Австралії організує також традиційне українське привітання хлібом та сіллю.

Читайте за темою: Микола Кулініч, Посол України в Австралії: «Австралійці обрали найкращий варіант – українську «Мрію»»

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Футболка

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Візит є ознакою зміцнення зв’язків між Австралією і Україною.

«Цей візит, разом з договором про уранові операції в квітні, свідчить про зростаючі відносини Австралії з Україною – відносини, які взаємовигідні для кожної країни», – сказав пан Стефан.

AFUO і Посольство України в останній час закликали Об’єднаний Постійний комітет із закордонних справ, оборони і торгівлі продовжувати будувати стратегічні альянси з Україною.

До основних рекомендацій AFUO належить забезпечення роботи Посольства Австралії в Києві, співпраця в рамках Ради Безпеки ООН, продовження санкцій проти Російської Федерації.

На «Мрію» збиралися подивитися великі натовпи людей в Чехії, Туркменістані та інших країнах, де він здійснював дозаправку. Великий контингент любителів авіації прибуде і в Перт, що востаннє було ще у 80-х р. ХХ ст..

Читайте за темою: Українська “Мрія” приземлилась у Празі

Буде також влаштований святковий прийом на честь прибуття літака, на якому будуть присутні виконавчий директор Української кредитної спілки «Дністер» Лаям Тірнен (Liam Tiernan) та президент Асоціації українців у Західній Австралії Микола Мовчан.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.