Українка – остання принцеса Кореї

77

Чи не про таке мріє більшість дівчат? Проте українка Юлія Муллок на неочікуваний поворот долі не розраховувала. Тим не менше, історія її життя – дуже захоплива.

У 1958 році вона працювала в Нью-Йорку, проте планувала переїжджати до Іспанії. Дівчина продавала своє житло, яке одного дня прийшов подивитися Ї Ґу, випускник Массачусетського університету та принц Кореї. Дівчина одразу йому сподобалася, а тому він, дізнавшись про її плани переїхати до Іспанії, попросив залишитися в Нью-Йорку.

uopk

Сукня довга пряма “Геометрія”

Брелок “Тризуб”

Художня лялька

Через деякий час Ї Ґу зробив Юлії пропозицію одружитися і вони побралися в українській церкві в центрі Нью-Йорка.

Утім, у Корею подружжя переїхало не відразу. Ї Ґу справді був принцом, але їхня династія вже не мала жодного впливу. З монархії країна перетворилась на президентську республіку, усі королівські маєтки націоналізували. У 1963-му королівській родині дозволили приїхати на батьківщину тільки тому, що було зрозуміло — владу вони вже не повернуть.

Юля займалась благодійністю в сиротинцях і почувалась абсолютно щасливою. Проте подружжя не могло мати дітей. Це не надто влаштовувало батьків принца, які щоразу про це говорили.

Через 20 років спільного життя пара таки розлучилась. Ні Ї Ґу, ні Юля більше так і не одружилися. Нащадок королівської родини переїхав до Японії, а остання принцеса Кореї ще багато років жила в Сеулі — місті, що подарувало їй найприємніші моменти життя, повідомляє 24tv.ua.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.