У поїздах Львівської залізниці тепер можна перевозити велосипеди

71

Львівська залізниця 20 травня відправила у перший рейс поїзд зі спеціально переобладнаним вагоном для перевезення велосипедів.

Спеціальний вагон для велосипедистів у складі поїзда №827 Львів – Мукачеве – єдиний вагон такого роду в Україні. Проект втілили в життя за три місяці. Усі роботи з переобладнання виконали фахівці Моторвагонного депо «Львів» Львівської залізниці.

«Львівська магістраль сьогодні відправила в перший рейс новинку для українських шляхів – переобладнаний вагон-велосипедовоз. Поїзд зі Львова до Мукачева є поки єдиним в Україні поїздом, обладнаним для перевезення велосипедів. Електропоїзд № 827 – вирушив під наглядом залізничників, пасажирів, журналістів і велолюбителів», – сказано в повідомленні прес-служби Львівської залізниці у Facebook.

Художня лялька

Сукня довга пряма “Геометрія”

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

За словами начальника депо Андрія Груника, магістраль протягом місяця здійснюватиме моніторинг популярності цієї послуги і якщо буде попит, то її планують розширити.

uplz1

Читайте за темою: Як оновлюють київське метро?

Поїзд №827/828 сполученням Львів – Мукачеве – Львів відправляється зі Львова щоденно о 07:10 та прибуває у  Мукачеве об 11:15. У зворотному напрямку поїзд вирушає о 16:40 та прибуває до Львова о 20:45. На своєму шляху поїзд зупиняється у туристичних пунктах Карпатських гір та Закарпаття. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.