У Львові відбудеться Дитячий Форум

39

12-15 травня у Палаці Мистецтв (вул. Коперніка, 17, Львів) відбудеться Дитячий Форум – одна з найбільших подій для розвитку та радості дітей та їхніх батьків. Цей захід був започаткований ще у 2007 році і набув неабиякої популярності. За чотири дні дитячий фестиваль у Львові відвідає понад 15 тисяч дітей з батьками та вчителями.

Дитячий Форум представляє велику різноманітну програму заходів:

Ярмарок дитячих книжок, ігор та іграшок. Нові книжки від найвідоміших українських дитячих видавництв, виробників настільних ігор, аудіо- та відеопродукція, ігри та іграшки.

Брелок “Тризуб”

Серія скульптур «Дерево Життя»

Художня лялька

Літературна програма. На Дитячий Форум завітають відомі дитячі письменники, перекладачі та ілюстратори: Іван Андрусяк, Галина Вдовиченко, Леся Воронина, Сашко Дерманський, Володимир Рутківський, Оксана Лущевська, Мар’яна Савка, Катерина Михаліцина, Катерина Бабкіна, Анатолій Дністровий, Галка Крук, Наталка Малетич, Наталка Іваничук, Тетяна Стут, Дара Корній, Олександр Есаулов, Марина Рибалко, Алевтина Кахідзе, Катерина Штанко, Наталка Гайда та багато інших. Вони спілкуватимуться з відвідувачами на зустрічах, автограф-сесіях і творчих майстернях.

Науково-пізнавальні заходи та винахідництво. Для дітей різних вікових категорій покажуть видовищні наукові експерименти та проведуть майстер-класи, інтерактивні лабораторні практикуми, стендові покази. Усі ці заходи спрямовані на зацікавлення дітей науковою діяльністю, винахідництвом та технічною творчістю, незалежно від віку. Проводиться спільно з Малою Академією Наук України (м.Київ), НУ «Львівська Політехніка».

IT для дітей: програмування, комп’ютерний дизайн, робототехніка, 3D-друк і моделювання.

Мистецькі та рукодільні майстер-класи: з ліплення, малювання пастеллю та аквареллю, з виготовлення листівок, пазлів, повітряного змія, прикрас з полімерної глини, а ще майстер-класи з виготовлення об’єктів з керамопластики, створення пісочних картин у пляшках, виготовлення обручів з капелюшком, браслетів у стилі «Шамбала», ляльок-травниць, створення шпильок з фетру та ін.

Музейний квест. Це пізнавальна гра, у якій беруть участь музеї та дитячі видавництва та в ігровий спосіб презентують свою діяльність. Квест відбудеться у приміщенні Палацу мистецтв. Захід проводиться разом з Українським центром розвитку музейної справи (м.Київ).

Також відбудеться низка цікавих заходів для дошкільнят. У межах Дитячого Форуму відбудеться завершальний етап Конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2016».

Метою Дитячого Форуму є здійснювати культурні, освітні та соціальні проекти, спрямовані на заохочення читання та просування літератури, на розвиток книговидавництва та бібліотечного сектору, підвищення культурного та освітнього рівня дітей та молоді.GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.