Global Ukraine

«Ціна держави» – найкращий український сайт 2016 року

35

У понеділок, 2 травня, німецька медіакомпанія Deutsche Welle оголосила в Берліні переможців 12-го міжнародного конкурсу сайтів і блогів The Bobs. У номінації «Найкращий сайт або блог українською» інтернет-користувачі обрали проект «Ціна держави»!

Переможців конкурсу The Bobs традиційно обирає міжнародне журі та інтернет-користувачі (шляхом відкритого онлайн-голосування на сайті конкурсу). Переможці обираються в чотирьох міжнародних номінаціях: найкраща соціальна ініціатива в мережі; найкраща інновація; культура і мистецтво; громадянська журналістика в мережі. Окрім того, на конкурсі існують національні номінації (найкращий сайт або блог українською та ще 13-ма мовами конкурсу).

Переможців національних номінацій обирають виключно інтернет-користувачі.

«Ціну держави» створено як для зацікавлених громадян, так і для фахової публіки. Окрім дохідливих відповідей на складні запитання, ініціатива пропонує скористатися двома інтерактивними «калькуляторами». Перший – це «рахунок від держави», щоб дізнатися, скільки податків вираховується з заробітної плати. Другий – «пенсійний калькулятор», який показує розмір майбутньої пенсії користувача за чинним українським законодавством. Проект реалізовано фондом Східна Європа та громадською організацією CASE Україна за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Для участі в #thebobs16 інтернет-користувачі з усього світу номінували понад 2300 проектів. 126 із них за вибором журі увійшли до фіналу. Під час онлайн-голосування за фіналістів #thebobs16 віддали понад 100 тисяч голосів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.