Телеканал іномовлення України UA|TV з’явився в Болгарії

74

Телеканал іномовлення UA|TV Мультимедійної платформи іномовлення України став доступним для мешканців столиці Болгарії – Софії. Відтепер абоненти цифрового пакета мережі «TV Net» можуть бачити новини з України. Водночас ретрансляцію українського телеканалу іномовлення, у цифровому пакеті, розпочала компанія «Rimex» (м. Враца).

Крім того, UA|TV з’явився у переліку новинних телеканалів на національній ОТТ-платформі «Invivo» поруч із болгарськими та російськими телеканалами, серед яких «Russia Today», «Россия 24», «РТРПланета». Про це повідомляє Урядовий портал. Зазначимо, UA|TV вже  з’явився в  Естонії, Азербайджані, Польщі, Данії, Ізраїлі, Грузії, Латвії, тощо.

Запуск Мультимедійної платформи іномовлення України (МПІУ) відбувся 1 жовтня 2015 року. У рамках Мультимедійної платформи іномовлення України, замість супутникового телеканалу «УТР», в ефірі стартував телеканал UA|TV. Він мовить із трьох супутників: Amos 3, Azerspace 1, Galaxy 19, а також в інтернеті на власному каналі в YouTube.

Брелок “Тризуб”

Художня лялька

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Правовим рушієм Мультимедійної платформи іномовлення України став розроблений Міністерством інформаційної політики Закон «Про систему іномовлення України», який було підписано Президентом України 28 грудня 2015 року. Згідно з Законом з нового року МПІУ зареєстровано як державне підприємство.

Додамо, що в жовтні минулого року під час зустрічі Міністра інформаційної політики України з Надзвичайним та Повноважним Послом Болгарії в Україні Красіміром Неделчев Мінчевим було обговорено спільне вирішення питань щодо іномовлення двох держав.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.