Global Ukraine

Стартап українців стає популярним у США

23

Українські розробники знайшли вихід щодо вирішення труднощів, пов’язаних з пошуком та орендою житла, розробивши платформу для довгострокової оренди житла – Rentberry. Засновниками стартапу є Олексій Любинський, Лілія Остапчук та Арсен Костенко, які живуть в Сан-Франциско. Ще вісім його співробітників мешкають в Києві, повідомляє nashkiev.ua.

Для реалізації проекту засновники залучили фінансування у розмірі $ 845 000, а оцінка від світових інвесторів становила $3 млн.

Важливими опціями нового стартапу є не лише можливість переглядати фото житла та вводити відповідні бажані параметри, а й можливість перевірки кредитної історії орендаря, а також можливість провести аукціон серед потенційних орендарів. Особливою популярністю остання опція користуватиметься в містах, де є високий попит на житло.

Стартап уже став популярним: після його старту про нього написали найбільші американські ЗМІ (Vanity Fair, Іndependent, SFGate, Digital Trends, Inman), було підготовлено кілька сюжетів на телебаченні, а у деяких з них проект навіть порівняли з eBay для оренди нерухомості.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.