Сквер Небесної Сотні – у фіналі європейського конкурсу

55

Сквер Небесної Сотні  – єдиний український проект, який потрапив до Європейського конкурсу міського громадського простору  (European Prize for Urban Public Space) 2016, який відбувається раз на два роки та має на меті розвиток громадського простору в великих містах.

«Нарешті, мої друзі, ми виграли. Сподіваємося, що це – велика гордість для команди Скверу Небесної Сотні і для всіх наших друзів і прихильників. Деякі з інших фіналістів конкурсу походять з таких міст як Мадрид, Лондон, Копенгаген і Брюссель», – написала на своїй сторінці в Facebook активістка та координатор проекту Євгенія Кулеба.

scnb1

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Брелок “Тризуб”

Важливість української участі в тому, що наш проект – повністю волонтерський. Він створений без участі відомих дизайнерів чи архітекторів. Але європейці гідно оцінили його.

З 276 номінантів, обраних до участі в конкурсі, тільки 25 стали фіналістами. Ці проекти стануть частиною виставки, яка буде представлена в різних країнах протягом наступних двох років. Переможці конкурсу будуть оголошені в Барселоні 4 липня.

scnb2

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.